REVITACELL


Mamy przyjemność przedstawić Państwu pierwszą na świecie serię biodermokosmetyków firmy Revitacell, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na zachodnią Polskę.

Są to produkty powstałe na bazie opatentowanej przez polskich naukowców linii komórek macierzystych z poroża jelenia szlachetnego. Dzięki niemu produkty Revitacell stymulują naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi. Dzięki nim skóra odnawia się w niebywałym tempie, zapewniając zdrowy i młody wygląd. Kosmetyki te są rekomendowane, jako wsparcie zabiegów kosmetycznych, dermatologicznych, medycyny estetycznej oraz do codziennej pielęgnacji. Wszystkie zostały przebadane dermatologicznie, są niemal bezzapachowe i odpowiednie dla alergików. Każdy z preparatów szybko się wchłania i jest prosty w stosowaniu - poza aplikacją kuracji na skórę, włosy lub rzęsy i brwi, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Skuteczność, unikatowość, innowacyjność i naturalność potwierdzone naukowo – to podstawa filozofii biodermokosmetyków Revitacell. Wyjątkowość linii produktów Revitacell wynika z wykorzystania innowacyjnego surowca NHAC Biocervin MIC-1 wytwarzanego na bazie odkrycia polskich naukowców – opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1, która wyizolowana została w 2005 r. z poroża jelenia szlachetnego.

Komórki macierzyste MIC-1 (w przeciwieństwie np. do roślinnych komórek macierzystych) zawierają aktywne białka budulcowe homologiczne do ludzkich, dzięki czemu NHAC Biocervin MIC-1 posiada niezwykłe właściwości regeneracyjne:

  • opóźnia proces starzenia się komórek naskórka i skóry właściwej,
  • poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry,
  • daje impuls do szybkiej i efektywnej, naturalnej i samodzielnej regeneracji.

Więcej informacji na www.revitacell.pl
Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem prosimy o kontakt 68 470 96 05