OFERTA DLA FIRM

I instytucji korzystających z dofinansowania w ramach ZFŚS


Szanowni Państwo chcielibyśmy zaproponować Państwa Firmie współpracę oraz przedstawić naszą ofertę, dzięki której pracownicy mieliby możliwość korzystania z szerokiego wachlarza naszych usług. Ofertę kierujemy do instytucji i przedsiębiorstw, które chcą zadbać o swoich pracowników i propagować wśród nich zdrowy i aktywny styl życia. Idea premiowania pracowników w postaci pakietów usług kosmetycznych i masaży, sprawdza się już od wielu lat. Gwarantujemy, że po wizycie w Reg-Med Klinice Państwa pracownik powróci z zregenerowanymi siłami, zrelaksowany, gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom. Z myślą o przedsiębiorcach i ich pracownikach przygotowaliśmy specjalną ofertę usług Reg-Med Estetici.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dostosowanie oferty do potrzeb Państwa firmy.  Wykupienie zaproszenia/zaproszeń dla pracownika/ów przez firmę może stanowić PREZENT na święta, formę nagrody okolicznościowej, motywacyjnej, podziękowania. Na ten cel możecie Państwo przeznaczyć również środki z ZFŚS. Ustawa zezwala na wydatkowanie tych środków jeżeli usługa taka związana jest z poprawą kondycji fizycznej, poprawą samopoczucia, zdrowia i komfortu. Dz.U. nr 33 poz.289.

W przypadku zainteresowania Państwa Firmy powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, celem ustalenia niezbędnych formalności i doprecyzowania Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy.