OCZYSZCZANIE


ZŁUSZCZANIE GŁĘBOKIE - CERA TRĄDZIKOWA, ZANIECZYSZCZONA

1. Przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, odżywiona i zdezynfekowana. Martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty, a odsłonięta skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym. Seria zabiegów znacząco redukuje blizny i przebarwienia.

2. Z użyciem kwasu glikolowego

Zabieg złuszczający przeznaczony dla skóry borykającej się z co najmniej jednym z problemów: trądzik, wypryski, przebarwienia, zmarszczki. Skóra przygotowywana jest do zabiegu przez dokładne oczyszczenie. Następnie aplikowany jest kwas glikolowy. Cera po zabiegu rozświetlona, wyrównany koloryt, zmniejszona ilość rozszerzonych porów, zaskórników i przebarwień. Aktywacja preparatów

3. Z użyciem kwasów migdałowego, PHA

Biostymulujący zabieg stanowiący połączenie silnego i zarazem delikatnego działania kwasu migdałowego oraz polihydroksykwasu. Luksusowy intensywny zabieg o działaniu oczyszczającym i rozświetlającym będący formą terapii łączonej szczególnie polecany jest osobom o skórze zanieczyszczonej, szarej oraz pozbawionej blasku. Zabieg ten stanowi aktywne połączenie działania kwasu migdałowego, głębokiego oczyszczenia peelingiem kawitacyjnym i mikrodermabrazją oraz aplikacji składników aktywnych.

4. Z użyciem kwasów azelainowego, pirogronowego, salicylowego

Zabieg stanowiący połączenie działania kwasu azelainowego, dezynfekcji skóry oraz aplikacji preparatów dobranych z danej serii kosmetyków indywidualnie do potrzeb cery.

Cena

70 Minut
Zabieg kompleksowy — 120zł
90 Minut
Zabieg wzbogacony — 150zł
120 Minut
Zabieg luksusowy — 180-250zł

W leczeniu trądziku wykorzystać można również terapię laserem – Laser E-light Zmiany trądzikowe.


CERA MIESZANA ORAZ TŁUSTA

Zabieg przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i zdezynfekowana. Bilans wodno-lipidowy zostaje znormalizowany. Podczas zabiegu skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym.

Cena

70 Minut
Zabieg kompleksowy — 120zł
90 Minut
Zabieg wzbogacony — 150zł
120 Minut
Zabieg luksusowy — 180-250zł

Zabiegi można połączyć z IPL-Elight na zmiany trądzikowe, głownie bakterie Proponi bacterium acnes – Laser E-light Zmiany trądzikowe.

W redukcji rozszerzonych porów i stanów zapalnych skóry pomocna jest również terapia Falami Radiowymy – Focus RF.

Teraz możesz skorzystać z internetowej rejestracji czynnej 24h na dobę.

Umów wizytę