O NAS


W naszej Klinice dbamy,
aby każdy czuł się wyjątkowo...


Reg-Med Estetica to przyjazne i nowoczesne miejsce w Żarach, absolutnie warte uwagi, w którym można zapomnieć o stresie, oddając się w ręce pasjonatów piękna.

W menu zabiegowym jest wszystko czego oczekuje się od nowoczesnej kosmetyki oraz bogatej oferty masaży. Zajmujemy się ciałem jako całością. W tym kierunku zmierza też współczesna kosmetyka.

Do zabiegów pielęgnacyjnych wspieramy się aparaturą najnowszej generacji m.in. Focus RF, który jest obecnie najlepszym i najkorzystniejszym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie. Wykorzystujemy również kosmetyki amerykańskiej firmy Dermalogica, z kolei miłośnicy natury mogą rozkoszować się wspaniałymi ekokosmetykami firmy Organique do masaży.

Analizując dolegliwości pacjenta, często okazuje się, że ich przyczyną są szkodliwe nawyki. Służymy pomocą w ich eliminacji, poprzez działania lecznicze, powrót organizmu do stanu równowagi. W zależności od indywidualnych potrzeb masaż manualny, którego nie zastąpi żadne urządzenie, wprowadza Klientów w stan relaksu lub daje zastrzyk świeżej energii. W naszej ofercie znajdą Państwo masaże: klasyczne, relaksacyjne, antycellulitowe, sportowe a także izometryczne oraz drenaż limfatyczny.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając naszą Klinikę wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Partnerzy

partnerzy